Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Цими вихідними відбудеться перший в історії Opishnia Trail

29-30 травня у селищі Опішня, центрі Опішнянської громади та гончарській столиці України, відбудеться перший в історії Opishnia Trail.

Він розрахований на 300 учасників і представлятиме собою забіги на 10, 20 і 30 км на 10, 20 і 30 км пересіченою місцевістю та бездоріжжям у межах різноманітних ландшафтів (луки, лісові стежки, підйоми на природні пагорби, болотиста місцевість та ін.).

Родзинкою маршруту стане маршрут спортсменів територією Національного музею-заповідника українського гончарства, що дасть змогу учасникам з різних міст України краще познайомитися з цим унікальним і знаковим місцем. Крім того, відбудеться забіг на 1 км для дітей та початківців, які тільки відкривають для себе світ бігу, розрахований на 100-15- учасників.

Захід відбуватиметься протягом двох днів – 29-30 травня — і передбачає різноманітну і насичену програму.

Так, 29 травня, у переддень старту, почне працювати кемпінг для учасників та груп підтримки, а також відбудуться:

13.30 – магічний квест для дітей та дорослих з елементами спортивного орієнтування;
16.30 – екскурсія Опішнею для учасників;

19.00 – брифінг, спілкування з відомою легкоатлеткою і тренеркою, чемпіонкою Європи з кросу, багаторазовою срібною призеркою Всесвітніх універсіад та Кубку Європи, переможницею Варшавського марафону Тетяною Головченко;

з 20.30 – спілкування учасників, вечеря, вогнище, спільний перегляд фільму.

Безпосередньо трейл відбудеться 30 травня:

8.00 – старт учасників забігу на 30 км;

8.30 – старт учасників забігу на 20 км;

9.00 – старт учасників забігу на 10 км;

11.00старт забігу на 1 км;

14.30 – завершення трейлу, нагородження переможців.

Організатори забігу – команда Power space team: https://mypower.space/. Їхня мета – за допомогою трейлів та інших спортивних активностей відкривати для їхніх учасників місця сили в Україні, створювати простори, де «вирівнюються спини», сприяти здоровому та активному способу життя, поширювати ідеї підтримки, саморозвитку, небайдужості, екосвідомості, дбайливого ставлення до навколишнього світу, людей і себе самого.

Опішня-трейл відбувається за дієвої підтримки Опішнянської територіальної громади.

Партнери заходу: мережа соціальних магазинів «Аврора», мережа квіткових магазинів «Соло Флора», група компаній «Автотранс».

Система Orphus