Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього тижня Полтавщина отримає понад 18 тисяч доз вакцини Pfizer, – Синєгубов

Полтавщина є лідером за показниками вакцинації проти коронавірусної інфекції на кількість населення.

Про це під час апаратної наради повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“На Полтавщині проти коронавірусної інфекції вакцинували понад 42 тисячі людей. Дві дози вакцини отримали 1159 людей. Ми просили Уряд перерозподілити вакцини і отримали 2 тисячі доз. Цього тижня очікуємо на найбільшу поставку вакцин — понад 18 тисяч доз Pfizer”, – сказав Олег Синєгубов.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак нагадав, що Полтавщина перебуває у “жовтій” зоні карантину і що потрібно надалі дотримуватись правил, щоб знову не потрапити до “червоної” зони. Адже ,вірус циркулює, а його контагіозність дуже висока.

“Рівень летальності від коронавірусної інфекції залишається в області досить високим. Здебільшого це люди у віці 60 — 79 років, які протягом тривалого часу перебували у лікарнях. Через такі показники люди 60+ є пріоритетною групою для вакцинації проти коронавірусної інфекції. Їх щеплюють вакциною Pfizer. Для проведення ревакцинації тих, хто отримав першу дозу вакцини, препарати є”, – розповів Віктор Лисак.

За його словами, область має отримати від ООН засоби індивідуального захисту.

Також в області змінять маршрут пацієнта з COVID чи підозрою.

“На сьогодні, коли ми не в “червоній” зоні карантину не доцільний такий маршрут пацієнта і тримати ціле відділення для лікування одного пацієнта не доцільно”, – зазначив Віктор Лисак.

“Зараз майже щодня фіксуємо близько 300 випадків захворювання. Це досить високий показник. По госпіталізації та ліжко-місцях — показник в нормі. Тому маємо й надалі дотримуватись карантинних обмежень”, – наголосив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 62 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

Система Orphus