Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цього року за кошти міського бюджету у Кременчуці планують оздоровити 3238 дітей

Зокрема, відпочинком плануються охопити 138 дітей та 1905 дітей – за рахунок путівок, придбаних за бюджетні кошти, і 1195 дітей за рахунок відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку.

Також, як повідомили на сайті Кременчуцької міськради, у рамках оздоровчої кампанії – 2021 року заплановано роботу:

– дитячого закладу праці та відпочинку на базі комунального закладу позашкільної освіти «Клуб юних моряків «Гардемарин» з цілодобовим перебуванням дітей (планується забезпечити відпочинком 106 вихованців клубу);

– ігрових майданчиків при клубах за місцем проживання комунального закладу позашкільної освіти «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» (2800 дітей планується охопити).

Відпочинком у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у 2021 році заплановано охопити 3868 дітей.

Цього літа за рахунок коштів міського бюджету будуть надані оздоровчі послуги в позаміських таборах відпочинку 273 дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, і 32 дітям із інвалідністю разом із супроводжуючою їх особою.

За даними департаменту у справах сімей та дітей виконкому міської ради, станом на 27 травня в електронних базах даних на дитяче оздоровлення зареєстровано 566 заяв, з яких 520 заяв щодо направлення на оздоровлення та відпочинок дітей за кошти бюджету Кременчуцької міської територіальної громади в межах Полтавської області; 469 заяв для здійснення відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок бюджетних коштів; а також 13 заяв на оздоровлення дітей із інвалідністю, які не здатні до самообслуговування, разом із супроводжуючою особою.

Тож, наразі у жителів територіальної громади Кременчука є можливість відправити своїх дітей на оздоровлення у позаміські табори в рамках програми часткового відшкодування частини вартості путівки. Записатися в електронну чергу, аби придбати оздоровчі путівки за вищевказаною програмою можна, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг Кременчука.

Також на сьогодні є можливість придбати путівку для оздоровлення дитину з інвалідністю на базі позаміського табору «Супутник». Оздоровлення для таких дітей триватиме протягом 10 днів із супроводжувальною особою. Записатися в базу даних на таке оздоровлення теж можна, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг Кременчука.

фото ілюстративне

Система Orphus