Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Цього року Полтавщина на підтримку українського війська спрямувала 227,8 млн грн

Цього року на підтримку українського війська Полтавська область спрямувала 227,8 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цьогоріч зросли на суму 56,4 млн. грн.

Як зауважив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров,  позитивна динаміка надходжень військового збору є результатом відповідальності платників податків-роботодавців регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нагадують, що об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Разом з тим, визначено і ряд інших об’єктів, це – орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

фото ілюстративне

Система Orphus