Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня три роки тому загинув військовий з Полтавщини

12 травня в Міноборони відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав один раз.

Цього дня у 2018 році внаслідок російської збройної агресії загинув молодший сержант БОКОЧ Олег Степанович.

Олег Бокоч народився 29 листопада 1994 року у Миколаївці Кобеляцького району. Був на посаді фельдшером роти у 95-ій окремій аеромобільній бригаді, йдеться у Книзі пам’яті полеглих за Україну.

Загинув ввечері 12 травня 2018 року в промзоні Авдіївки внаслідок важкого осколкового поранення голови, отриманого під час спроби витягти пораненого побратима з зони ворожого обстрілу.

Залишились батьки і брат. Поховали Олега Бокоча у Кобеляках. Посмертно нагороджений Орденом “За мужність” III ступеня

На фасаді Полтавського медичного коледжу, де він навчався, встановили меморіальну дошку.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Система Orphus