Ви тут:
Спорт Суспільство 

Три команди УПЛ можуть не допустити до чемпіонату, – ЗМІ

“Минай” отримав несподіваний шанс залишитися у вищому футбольному дивізіоні країни.

Більше про це розповів спортивний журналіст Олег Ящук на своїй сторінці у соцмережі Instagram.

«Тепер знову можна широко посміхнутись. Це український футбол! «Минай» — головний фаворит на отримання путівки в… УПЛ! Команда із Закарпаття радше за все повернеться/залишиться в еліті. Керівництво клубу вже активно веде діалог з Прем’єр-лігою та прагне скористатись другим шансом. «Минаю» сповістили, що вони перші в черзі.
Спитаєте, чому? Трьом нинішнім клубам УПЛ наразі категорично відмовляють у видачі атестату. Іронія долі?..», – йдеться у повідомленні.

Прем’єр-ліга, у минулому Вища ліга — перша за рангом футбольна ліга в Україні. Змагання ліги проводяться під патронатом однойменної організації. Чемпіоном попереднього сезону 2019/2020 є донецький «Шахтар».25 квітня 2021 року достроково чемпіоном України сезону 2020/2021 стало київське Динамо (Київ).

У сезонах 2015/16 та 2016/17 титульним спонсором Прем’єр-ліги була букмекерська компанія «Парі-Матч», турнір мав офіційну назву «Ліга Парі-Матч». З сезону 2019/20 титульним спонсором є букмекерська компанія Favbet, змагання офіційно називається «Чемпіонат Favbet Ліга».

У сезоні 2020/21 у змаганні беруть участь 14 команд. Згідно з рішеннями УАФ та загальних зборів учасників УПЛ, у сезоні 2021/22 склад Прем’єр-ліги буде розширено до 16 клубів.

Система Orphus