Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Трьом студентам Кременчуцького національного університету призначили академічну стипендію Президента України

Студенти Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського Данило Ващенко, Ольга Дьоміна та Наталія Писаренко отримали академічну стипендію Президента України.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міськради.

Стипендія призначена згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 514 від 07.05.2021р. – «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2020/2021 навчального року».

Президентська стипендія призначається студентам-відмінникам закладів вищої освіти за визначні успіхи у навчанні і науковій діяльності. Стипендіати з КрНУ відповідають цим вимогам:

Наталія Писаренко – магістрант першого року навчання факультету економіки та управління, староста групи ЕК-20-1м, член студентської ради. Починаючи з 2018 року, бере активну участь у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та олімпіадах, а також у наукових конференціях. Зокрема на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2020 році представила роботу «Оцінка фінансової безпеки підприємств». Також у 2020 році Наталія брала участь у кількох наукових конференціях, зокрема у V Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні аспекти розвитку науки» (Київ); Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивний розвиток економіки в умовах глобальних викликів сьогодення» (Харків); V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічно-іноваційний розвиток суб’єктів економічної системи в умовах глобалізації» (Кременчук) тощо.

Ольга Дьоміна – студентка 4 курсу, група Е-17-1 (ЕС), Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління КрНУ. Ольга – член товариства молодих учених університету, активна учасниця наукових семінарів кафедри САУЕ та ІЕЕСУ. Брала участь у ХІХ Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика» (2020р.). Крім хисту до наукової діяльності, має хист до волонтерства – щороку як волонтер працює на благодійних заходах «Серце до серця» та «Святий Миколай дітям».

Данило Ващенко – студент 4 курсу, група МН-17-1, факультет економіки та управління КрНУ. Відмінник і активний учасник студентського життя, заступник старости групи та член студентської ради факультету. З 2018 року бере активну участь у наукових конференціях та всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Має опубліковані в співавторстві статті – «Управлінські та логістичні технології в мінливих умовах міжнародного конкурентного середовища» (Студентський науковий вісник Хмельницького національного університету) та «Застосування менторингу для стимулювання працівників підприємств» (Студентський науковий вісник Луцького національного технічного університету).

Система Orphus