Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тендер на придання “Укрзалізницею” вагонів, у якому б брав участь Крюківський завод, не відбувся

 Тендер АТ “Укрзалізниця” на закупівлю 100 пасажирських вагонів загальною передбачуваної вартістю 3,04 млрд грн не відбувся.

Згідно з інформацією в системі ProZorro, причиною цього став допуск до аукціону менше двох тендерних пропозицій, передає Цензор.

Пропозиції для участі в тендері подали три компанії: CRRC Tangshan (пропозиція відхилена), “Термінал-Захід” (пропозиція відхилена) і ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”. Закупівля передбачала чотири лоти, що включали такі позиції: 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів з можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі, 17 купейних вагонів з купе начальника поїзда і з можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі.

Компанія “Термінал-Захід” у своїй скарзі на умови тендеру до Антимонопольного комітету заявляла, що взяти участь у ньому може тільки Крюківський завод або ті, хто з ним співпрацює, писали Наші гроші. На думку компанії, фактично замовник висуває вимоги, властиві лінійці моделей вагонів 61-779 (серії модифікації 2018), які виробляє Крюківський завод. Крім того, інші виробники, в тому числі швейцарська Stadler і польська Pesa, не бачать можливості брати участь в тендері через вкрай стислі терміни поставки продукції і застарілих вимог до вагонів.

фото ілюстративне

 

Система Orphus