Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Судитимуть найманця РФ, який катував полонених у в’язниці “Ізоляція”

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений громадянин України з квітня 2014 по грудень 2019 року сприяв окупаційної адміністрації РФ в тимчасово окупованому Донецьку, виконуючи розпорядження керівництва підпільної в’язниці “Ізоляція” – “Міністерства держбезпеки ДНР”.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Зокрема, він застосовував до полонених, які утримувались у катівні, тортури для отримання показань про начебто вчинення ними злочинів.

“Встановлено, що внаслідок дій обвинуваченого постраждало 9 цивільних осіб, що є серйозним порушенням Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року”, – йдеться у повідомленні.

Обвинувальний акт відносно громадянина України скеровано до суду за сприяння у діяльності терористичної організації та жорстокому поводженні з цивільним населенням (ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 438 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.

“Нагадаємо, наразі встановлено 78 жертв катувань в підпільній в’язниці “Ізоляція”. За цими фактами прокурорами Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру 4 особам”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Українська правда

Система Orphus