Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Стартував прийом заявок на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021

З 25 травня в Україні відкрили прийом заявок і номінацій на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021. Номінувати та номінуватися можна за посиланням.

Заявки прийматимуться до 1 серпня, а урочиста церемонія оголошення переможця або переможниці відбудеться 2 жовтня, повідомляють у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

Переможець отримає 250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від “Освіторії”.

Премія, зокрема, має на меті створити для вчителів майданчик для впливу: щороку фіналісти премії обговорюють із Президентом України та Міністром освіти і науки нагальні питання освіти, створюють власні громадські організації та літні школи для молодих колег, працюють із місцевою владою та громадами.

Після старту нового сезону Премії вчитель може залишити власну анкету на сайті. Або його може номінувати хтось з оточення. 

Номінація – надзвичайно важливий етап премії, саме через номінування відбувається максимальна залученість суспільства. Кожен українець може сказати “дякую” учителеві, який виходить за стандартні рамки, вірить, мріє, надихає і змінює. Номінувати можуть учні, батьки, колеги, друзі. Для того, аби це зробити, достатньо перейти за посиланням і дати відповіді на кілька простих питань анкети.

Єдина умова: учитель, якого номінують, має працювати в школі (бути практиком).

Після отримання заявки команда “Освіторії” надсилає вчителеві вітального листа та пропонує заповнити анкету на здобуття премії (тобто анкету учасника вчитель може заповнити ЛИШЕ самостійно).

Заповнення анкети – це процес подання заявки безпосередньо вчителем.

Не обов’язково бути номінованим для того, аби взяти участь у премії. Учитель може самостійно зайти на сайт і заповнити анкету.

Анкета містить як запитання технічного характеру, так і засадничі, які ми рекомендуємо висвітлювати у формі есе.

Після закриття реєстрації та отримання усіх заявок (1 серпня) розпочинається опрацювання анкет. 

Кожен, хто подав заявку на участь, має свій профайл у системі, з яким надалі працюють волонтери, експерти і члени журі. 

 

Система Orphus