Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні на стадіоні відкриють перший центр вакцинації проти COVID-19

На “Арені Львів” 29 травня відкриють перший в Україні центр вакцинації проти коронавірусу. Він працюватиме лише у вихідні дні, проте там робитимуть по 500 щеплень щодня.

Центр працюватиме повний робочий день. Щеплення проводитимуть 4 бригади – 2 працюватимуть до обіду і 2 – після, передає 24 канал.

За словами координатора з вакцинації у Львівській області Олега Когута, його відкриття відбудеться приблизно о 10:00. Центр працюватиме упродовж усього робочого дня, проте лише в суботу та неділю.

Читайте також: В Україну ввезли вакцину Johnson&Johnson, щоб щепити працівників приватної компанії

Першими на “Арені Львів” вакцинуватимуть людей віком понад 60 років. В якій саме частині стадіону розгорнуть центр вакцинації, поки невідомо. Проте Когут зазначив, що до щеплень залучать 4 бригади працівників.

“По дві бригади працюватимуть до обіду, й по стільки ж – після обіду. Загалом до вакцинації буде залучено близько 10 працівників, хоча усе залежатиме від навантаження”, – зазначив він.

У бригади входитимуть лікарі, медсестри та студенти медичних вишів, які спостерігатимуть за людьми після вакцинації.

За словами Когута, у вихідні в центрі вакцинуватимуть по 500 людей щодня. На вакцинацію до центру зможуть пройти лише ті, хто записався на щеплення через портал “Дія”. Загалом у цю чергу вже записалися приблизно 23 тисячі людей різного віку. Від сьогодні працівники лабораторного центру вже почали їм телефонувати та запрошувати на вакцинацію.

Щоб уникнути скупчень людей, охочих запрошують прийти на конкретну годину. У середньому для проведення щеплення одній людині потрібно 3 – 5 хвилин.

Система Orphus