Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Спортивно-видовищний комплекс у Полтаві ввійшов до програми Президента “25 спортивних магнітів”: виділено 105 млн грн на будівництво

Полтавщина отримає понад 105 мільйонів гривень на будівництво спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка в обласному центрі.

У понеділок, 31 травня, Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами. Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 800 млн гривень.

Кошти спрямують на 11 спортивних об’єктів по всій Україні, які планують ввести в експлуатацію протягом 2021-2023 років. Полтавщина отримає понад 105 мільйонів гривень на будівництво спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування по вулиці Петра Юрченка в Полтаві.

«Я дякую Президенту, Прем’єр-міністру, Кабінету Міністрів України, профільному Міністерству молоді та спорту за те, що підтримали рішення виділити кошти на добудову спорткомплексу на вулиці Петра Юрченка в Полтаві. Роками це був довгобуд. Для нашої команди звести цей об’єкт – принципове завдання. Роботи будуть продовжені й закінчені. Не зупиняємося!», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Спортивно-видовищний комплекс – це масштабний інфраструктурний та великий промоційний об’єкт для області. Його зводять в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Комплекс стане найбільшим спортивним об’єктом області, зазначає голова Полтавської ОДА.

Будівля спроєктована за стандартами Міжнародної федерації плавання, матиме 500 глядацьких місць, відповідає всім вимогам доступності. У ній можна проводити національні й міжнародні змагання, збори національних команд.

Олег Синєгубов додає, що будівництво цього спорткомплексу – можливість розвивати на Полтавщині щонайменше п’ять видів спорту: спортивне плавання, водне поло, синхронне плавання, плавання серед спортсменів з інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту), єдиноборства, такі як дзюдо, греко-римська і вільна боротьба.

Нині готовність спортивного об’єкта становить понад 55%.

Система Orphus