Ви тут:

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів

8 травня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

 

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів…

Цього дня у 2016 році внаслідок російської збройної агресії загинули:

Молодший сержант ЗАЯЦЬ Петро Іванович

Молодший сержант НЕФЕДЬЄВ Євген Іванович

Старший солдат ПІВЕНЬ Олександр Сергійович

У 2017 році

Молодший сержант ЧИПЕНКО Ростислав Анатолійович

Чипенко Ростислав Анатолійович народився 21 жовтня 1978 року в місті Полтава.

Восени 2016 року уклав контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Старший сапер інженерно-саперного взводу 90 батальйону 81 окремої аеромобільної бригади. У березні 2017 року зі своїм підрозділом відбув на територію проведення антитерористичної операції, виконував завдання в Кураховому та Мар’їнці. Окрім виконання бойових завдань брав участь у налагодженні мирного життя мешканців звільнених від російсько-терористичних угруповань населених пунктів. Зокрема працював на розмінуванні кладовищ напередодні поминальних днів.

8 травня 2017 року близько 12:00, під час проведення дорозвідки поблизу села Славне Мар’їнського району, на території дачного масиву з боку окупованої Оленівки, ідучи попереду групи, підірвався на вибуховому пристрої з «розтяжкою». Прикривши собою чотирьох розвідників, зазнав мінно-вибухової травми та множинних осколкових поранень ніг і голови, був доставлений до медичного закладу, де проведені невідкладні реанімаційні заходи, але врятувати життя сапера не вдалося.

Похований на Центральному міському кладовищі Полтави, на Алеї Героїв.

Указом Президента України № 363/2017 від 14 листопада 2017 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку», Чипенко Ростислав Анатолійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У 2019 році

Старшина КОВАЛЬ Володимир Валентинович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Система Orphus Поделиться на fb