Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Смарагдові розписи”: у картинній галереї Наталії Юзефович відкриється виставка дитячої творчості

У Кременчуці, у картинній галереї Наталії Юзефович, 28 травня відкривається виставка дитячої творчості “Смарагдові розписи”. Це творчий звіт майбутніх художників, учнів художньої студії «HAPPY ART».

Близько 30 учасників виставки представили понад 60 робіт, виконаних в різноманітних техніках: акварель, пастель, олійний живопис, малюнок гуашшю, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Виставка діятиме 29 червня 2021 року. Галерея працює щодня з 10:00 до 17:00, вихідний – понеділок. Адреса галереї: вул. Космічна, 9.

Довідково. Художня студія «HAPPY ART» – це насамперед дружній колектив професіоналів своєї справи, які створили заклад, де можуть навчатися не тільки діти шкільного та дошкільного віку, а також дорослі люди, зацікавлені у вивченні таких предметів спеціальної підготовки як рисунок, живопис, композиції. Для молоді, яка вирішила пов’язати з мистецтвом своє професійне життя і готується до вступу у вищі навчальні заклади мистецького профілю, студія «HAPPY ART» дає можливість оволодіти матеріалами, засобами та технічними прийомами. Це – рух, форма, побудова композиції, творчий пошук мистецького сенсу художнього твору.

Система Orphus