Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті Полтави: оприлюднили проєкт рішення

На сайті Полтавської міської ради оприлюднили проєкт рішення про встановлення вартості проїзду у громадському транспорті.

Згідно з документами, разовий проїзд в автобусі коштуватиме 8 грн, а для учнів та студентів (за наявності учнівського та студентського квитка) – 6 грн.

Зараз проїзд в автобусах коштує 5 грн.

Тариф, що діє, не відповідає фактичним витратам перевізників, що призводить до дисбалансу їх фінансового становища та може спричинити погіршення технічного стану транспортних засобів і, як наслідок, вплинути на безпеку дорожнього руху, перевезення пасажирів тощо”, – йдеться в аналізі регульторного впливу до проєкту рішення.

У тролейбусах вартість проїзду планують підвищити до 6 грн. Вартість квитка тривалого користування складатиме: для учнів шкіл – 90,00 грн на місяць; для студентів денної форми навчання – 120,00 грн на місяць; для громадян – 240,00 грн на місяць; для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій – 360,00 грн на місяць.

Зараз вартість разового проїзду у тролейбусі складає 3 грн.

Тариф, що діє, не відповідає фактичним витратам КП “Полтаваелектро-автотранс”. За підсумкам роботи за 2020 рік підприємство отримало збиток на суму 24978 тис. грн., за І квартал 2021 року – 3715,0 тис. грн.”, – повідомляють в в аналізі регуляторного впливу до проєкту рішення.

Питання про нові тарифи на проїзд у громадському транспорті мають розглянути на засіданні виконкому міської ради.  Нові тарифи введуть в дію після публікації рішення у газеті “Полтавський вісник”.

 

 

Система Orphus