Ви тут:
Суспільство Україна 

Ще 12 територіальних громад тепер онлайн

Укртелеком підключає територіальні громади до оптичного інтернету.

У першому кварталі цього року до оптичної мережі інтернет приєднано вже 12 територіальних громад (ТГ). Загалом до швидкісного оптичного інтернету зусиллями співробітників національного оператора підключено понад 370 ОТГ по всій Україні.

Про це повідомляють у пресслужбі Укртелекому.

Підключення до мережі швидкісного інтернету дозволяє громадам вдосконалювати структуру управління ТГ, пришвидшує її кооперацію як всередині адміністративної одиниці, так і в комунікаціях з центральними органами влади та сервісами. Водночас для соціальних об’єктів — закладів освіти, охорони здоров’я, Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), надзвичайників та інших служб, а також для місцевого бізнесу, відкриваються нові можливості для застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Нагадаємо, що в 2020 році до оптики приєдналися 135 об’єднаних територіальних громад.

Національний оператор продовжує роботу з підключення нових об’єктів та громад до волоконно-оптичних ліній зв’язку, зменшуючи, таким чином, цифровий розрив між містом та селом. Тож поступово все більше мешканців сільських населених пунктів України отримують можливість доступу до швидкого інтернету та сервісів на його основі: інтернет-телефонії, інтерактивного TV для населення, та хмарних сервісів, ліцензійного телебачення для бізнесу будь-якого розміру.

Система Orphus