Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Розслідування стосовно колишнього Голови КСУ Олександра Тупицького завершено, – Офіс Генпрокурора

Офіс Генерального прокурора та ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього Голови Конституційного Суду України за фактами вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя (ч. 2 ст. 384 та ст. 386 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, в жовтні 2018 року підозрюваний з власних корисливих мотивів та в інтересах колишнього Голови Вищого господарського суду України, якого розшукують правоохоронні органи, підкупив свідка, щоб він відмовився від надання показань або надав неправдиві показання у кримінальному провадженні, пов’язаному із протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ “Зуївський енергомеханічний завод”.

Крім того, упродовж 2018-2019 років підозрюваний неодноразово надавав слідчому Генеральної прокуратури у цьому ж провадженні неправдиві показання у поєднані зі штучно створеними доказами захисту.

“Наразі, з огляду на те, що зібрані під час досудового розслідування докази є достатніми для складання обвинувального акту, стороні захисту в порядку, передбаченому ст. 290 КПК України, надано доступ до матеріалів досудового розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Українська правда

Система Orphus