Ви тут:

Рідкі шпалери «Стиль»: якість, безпека та естетичність

Рідкі шпалери з’явились на ринку облицювальних матеріалів порівняно недавно, тому у багатьох споживачів вони викликають певні побоювання. Однак це незвичайне покриття, що гармонійно поєднало в собі найкращі експлуатаційні якості декоративної штукатурки, паперових шпалер та деяких інших популярних традиційних матеріалів, привертає все більшу увагу у домовласників, які найбільш за все цінують якість та ексклюзивність. Стабільно високим попитом користуються рідкі шпалери української торгової марки «Стиль».

пакунок рідких шпалер Стиль

Переваги рідких шпалер «Стиль»

Перш за все слід пояснити назву матеріалу. Першочергово шпалери реалізуються у вигляді сухої суміші, розфасованої в поліетиленові пакети. Рідкими їх називають тому, що перед нанесенням на поверхні цю суміш потрібно розвести водою до утворення клейкої тягучої маси.

рідкі шпалери

До складу шпалер входять целюлозна, бавовняна або шовкова основа; карбоксиметилцелюлоза, що виконує функції клею та часто використовується навіть в харчовій промисловості; текстильні добавки (шовкові волокна, пряжа); глітери. Додавання до складу матеріалу текстильних включень забезпечило ще одну його поширену назву – текстильне покриття. Придбавши рідкі шпалери на офіційному сайті виробника ви не будете турбуватись за якість матеріалу та безпечність компонентів.

рідкі шпалери

Завдяки такому переважно натуральному складу рідкі шпалери «Стиль» можуть похвалитись рядом беззаперечних переваг:

  • Абсолютна безпечність. Матеріал не виділяє в навколишнє середовище ніяких токсичних речовин, що робить його цілком безпечним і для людей, і для довкілля. Це найкращий вибір для еко-свідомих споживачів. До того ж таке покриття можна сміливо використовувати при облицюванні дитячих кімнат, спалень алергіків і навіть приміщень громадських дитячих закладів.
  • Створення комфортного мікроклімату. Цьому сприяє особлива волокнисто-пориста структура матеріалу, яка забезпечує його паропроникність і запобігає створенню ефекту термосу. До того ж така структура гарантує хорошу теплоізоляцію приміщення, завдяки чому взимку в будинку достатньо тепло, а влітку – зберігається комфортна прохолода.
  • Якісна шумоізоляція. Рідкі шпалери створюють покриття, яке не дозволяє стороннім шумам проникати в середину приміщення і одночасно утримує внутрішні звуки, перешкоджаючи їхньому проникненню назовні.
  • Висока пожежна безпека. Матеріал витримує нагрівання до високих температур. При перевищенні деякого температурного порогу він може зайнятись, але при цьому не горить, а лише тліє, не поширюючи полум’я і не виділяючи в повітря отруйних речовин. Завдяки таким параметрам шпалерам присвоєно клас пожежної небезпеки КМ3, який дозволяє використовувати їх навіть у приміщеннях зі значним людським потоком.
  • Стійкість до перепадів температур. Шпалери не бояться температурних коливань і зберігають свої експлуатаційні якості навіть при вельми низьких чи високих температурах. Ними можна сміливо облицьовувати поверхні неотоплюваних приміщень, на кшталт заміських будиночків, дач, балконів та терас.
  • Маскування дефектів поверхонь. Матеріал при нанесенні на стіни чи стелі заповнює собою всі пустоти на тріщини. Його злегка рельєфна текстура дозволяє приховати нерівності та всі інші недоліки поверхні. Завдяки цьому зникає необхідність в попередній трудомісткій та багатовартісній підготовці стін.
  • Естетична цінність. Рідкі шпалери доступні в надзвичайно широкій кольоровій палітрі. За їх допомогою можна створювати незвичайні і захоплюючі композиції кольорів і навіть малювати узори або й справжні панно. Окрім всього іншого, матеріал не формує швів та стиків при нанесенні, а утворює цільне й гармонійне покриття.

рідкі шпалери стиль

Особливості нанесення рідких шпалер

Багатьох споживачів лякає в першу чергу процес нанесення цього новітнього матеріалу. Насправді ж тут немає нічого надзвичайно складного. Перш за все потрібно розвести суміш водою у пропорції, вказаній на упаковці. Потім через певний час можна приступати безпосередньо до роботи.

рідкі шпалери

Єдиний інструмент, який знадобиться, – це пластикова терка з Г-подібною ручкою. За її допомогою клейка маса наноситься на стіну і розтирається прямолінійними рухами. Інструмент при цьому повинен знаходиться під кутом приблизно 20 градусів відносно поверхні. Спеціалісти рекомендують починати процедуру нанесення від кутків і в напрямі зліва направо.

Головна складність полягає в забезпеченні рівномірного шару покриття товщиною 1–1, 5 мм. Але навіть новачок, потренувавшись хвилин 20, зможе справитись з цією задачею.

Рекомендації по ремонту рідких шпалер «Стиль» та догляду за ними

Ще однією яскравою перевагою матеріалу є можливість його точкового ремонту. Якщо на стінах кухні з’являться неестетичні плями, а поверхні у вітальні будуть пошкоджені гострими кігтиками домашнього улюбленця чи прикрашені мистецькими шедеврами малечі, забруднені або пошкоджені місця можна відновити, не виконуючи повної заміни шпалер.

рідкі шпалери

Якщо пошкодження незначне, достатньо розмочити потрібну ділянку водою і розтерти її заново. В більш серйозних випадках слід видалити пошкоджений шар шпалер, розмочивши його злегка підігрітою водою, й підготувати свіжу масу для обробки стін. Тут варто зазначити, що купляти рідкі шпалери потрібно з невеликим запасом, оскільки для їх відновлення потрібен матеріал із тієї ж колекції.

Відновлюють попередній шар покриття, використовуючи таку ж пластикову терку, що й при нанесенні. Для маскування стиків між старою і новою ділянкою їх рекомендують змочити водою. Після висихання матеріалу помітити які-небудь сліди втручання неозброєним оком буде неможливо.

рідкі шпалери в передпокої

Особливого догляду текстильні покриття не вимагають. Вони антистатичні і відштовхують пил. Однак при необхідності можна використовувати порохотяг.

Рідкі шпалери «Стиль» – високотехнологічний, практичний і безпечний матеріал, який дозволяє створювати неповторні й по-справжньому ексклюзивні дизайни інтер’єру!

Система Orphus