Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Решетилівський аграрний ліцей на Полтавщині відзначає 35-річчя з часу заснування

Державному навчального закладу “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського” виповнилось 35 років з часу заснування закладу.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

“35 років людського життя – це невеликий відрізок часу, а в межах історії закладу освіти – це вік ще зовсім юний, сприятливий для впевненого кроку вперед, стрімкого лету до нових перемог. Радіємо з того, що Державний навчальний заклад “Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського” – один із лідерів професійної (професійно-технічної) освіти області”, – йдеться в повідомленні.

На сьогоднішній день – це заклад нового типу, який згідно з рішенням Державної акредитаційної комісії атестований та проліцензований з 16 професій, 6 з яких – інтегровані.

Ліцей має 3-и навчальні корпуси, їдальню, два гуртожитки, сучасний спортивний комплекс, відкриті спортивні майданчики, футбольне поле із штучним покриттям, смугу перешкод, навчальний полігон, майданчик для зберігання техніки, автодром.

Нагадаємо, у березні 2019 року в Решетилівці відкрили реконструйований гуртожиток для студентів аграрного ліцею.

У власності – котельня, водонапірна вежа, насосна станція, очисні споруди, виробнича база та земельна ділянка розміром 41 га орної землі, де учні, під час виробничого навчання вивчають сучасні технології обробітку ґрунту родючих полтавських чорноземів та вирощувати зернові та овочеві культури.

Читайте також: Решетилівський аграрний ліцей на Полтавщині має власний сад, спорткомплекс зі скалодромом та 8 агропідприємств-партнерів

У закладі освіти працює високопрофесійний педагогічний колектив, серед яких “викладачі-методисти”, “старші викладачі”, “майстри виробничого навчання І та ІІ категорії” та нагороджені Знаком “Відмінник освіти”, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, Решетилівський ліцей отримав IT-обладнання за програмою EU4Skills.

 

 

Система Orphus