Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Решетилівською окружною прокуратурою повернуто з незаконного користування земельну ділянку водного фонду площею понад 80 га

Решетилівською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду про повернення з незаконного користування земельної ділянки водного фонду площею понад 80 га вартістю майже 40 млн грн.

“Прокуратурою встановлено, що у 2008 році Машівською районною державною адміністрацією земельну ділянку передано місцевому жителю в оренду на підставі укладеного договору. Незважаючи, що строк його дії закінчився у березні 2020 року, чоловік продовжив  безоплатно користуватися землею”, – повідомили в Пресслужбі Полтавської обласної прокуратури

“Реагуючи на порушення, прокуратура звернулася до особи з позовною заявою, яку у січні 2021 року Машівським районним судом задоволено”.      

Наразі земельну ділянку повернуто розпоряднику – Полтавській обласній державній адміністрації.

До відома: договір оренди припиняється у разі закінчення строку, на  який його укладено. У разі припинення дії  договору орендар зобов’язаний  повернути  орендодавцеві майно на умовах, визначених договором.

 

 

Система Orphus