Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ремонтні роботи на перегоні Лубни – Солоницька дозволять збільшити швидкість пасажирських та вантажних потягів, – Іван Юрик

Укрзалізниця розпочала реконструкцію парної колії на перегоні Лубни — Солоницька, що має високий показник вантажо- та пасажирообороту.

Про це розповів в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик під час робочої поїздки по об’єктам регіональної філії “Південна залізниця”, повідомляють у пресслужбі товариства.

Ці роботи, за його словами, дозволять збільшити швидкість руху на цьому перегоні й, як наслідок, скоротити час у дорозі вантажів та пасажирів.

Реконструкцію колії буде проведено в обсязі 8,877 км, в тому числі 1,2 км парної колії станції Лубни, де  застосують нові технології скріплення виробництва Schwihag AG.

“Попередній капітальний ремонт цієї колії проводився у 1982 — 1988 роках й оновлення тут є нагальним питанням. Роботи, які ми плануємо закінчити 9 червня, дозволять збільшити швидкість пасажирських, у тому числі швидкісних поїздів Інтерсіті+, а також вантажних потягів у одному з найбільш затребуваних напрямків руху”, — сказав очільник Укрзалізниці.

Система Orphus