Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинцям рекомендують утриматися від масового скупчення на кладовищах в поминальні дні

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Пирятинської міськради рекомендувала пирятинцям та гостям “утриматися від масового скупчення на кладовищах, не приносити їжу і напої на місця поховання рідних, не перетворювати цвинтар на місце громадського харчування”.

Про це йдеться на сайті Пирятинської громади.

Виконувач обов’язків директора Пирятинського центру первинної медико-санітарної допомоги Єгор Киричевський зазначив, що станом на 5 травня 13:00 за допомогою швидкісних тестів виявлено 12 випадків коронавірусної інфекції, тому говорити про спад рівня захворюваності зарано. Також зазначив, що в Пирятинський ЦПМД знову приїде мобільна бригада з Хоролу проводити щеплення за державною програмою вакциною CoronaVac. А з 11 по 25 травня очікується чергова вакцинація вакциною AstraZeneca.

На амбулаторному лікуванні перебувають 65 хворих на коронавірусну інфекцію. 9 пирятинців хворіють на пневмонію, з них – одна дитина. За даними Лубенського лабораторного центру хворих на COVID-19 від початку травня не зареєстровано.

фото ілюстративне

 

Система Orphus