Ви тут:
Суспільство Україна 

ПЦУ пояснила, чому скасувала хресну ходу до Дня Хрещення Руси-України

Православна церква України не буде проводити Хресну ходу в Києві до 1033-річчя Хрещення Руси-України через ситуацію з коронавірусом.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, на засіданні Синоду було ухвалене рішення провести святкування 1033-річчя Хрещення Руси-України 27-28 липня в Києві і єпархіях без організації паломництва і традиційного Хресного ходу. Православні конфесії проводили хресну ходу щорічно, на святкування з’їжджалися тисячі вірян. У 2019 ПЦУ провела свою першу хресну ходу. Її очолив митрополит Епіфаній, участь у ході взяли понад 30 тисяч осіб. Але у 2020 році хода вже не відбулась через карантин, пише ua.news.

У Православній церкві України планують підвищити свій статус із митрополії до патріархату. Це може статися після визнання ПЦУ більшістю православних церков.

Раніше Архієпископ Української православної церкви в США Даниїл Памфілійський також заявляв, що після того, як ПЦУ об’єднає всіх православних України, вона зможе звернутися до Вселенського патріарха про надання статусу патріархії. Тієї ж думки і почесний патріарх Православної церкви України (ПЦУ) Філарет.

фото ua.news

Система Orphus