Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Приватні виші вперше зможуть навчати студентів за держзамовленням

Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням.

Таким закладам буде відкрито доступ до модуля “Державне замовлення” Єдиної державної бази з питань освіти, якщо вони подадуть заяву в МОН до 24 травня 2021 року, повідомляє пресслужба Міністерства освіти.

“Кращі приватні заклади вищої освіти також мають великий методичний та матеріально-технічний потенціал для надання якісної освіти. Для розбудови конкурентоспроможної системи закладів вищої освіти важливо створити рівні можливості для закладів усіх форм власності”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

У випадку відкриття доступу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та отримання місць державного замовлення заклад освіти повинен буде дотримуватись законодавства про індикативну собівартість на всіх рівнях, спеціальностях та формах здобуття вищої освіти.

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців у галузі вищої освіти висловило підтримку МОН щодо запровадження цієї ініціативи. 

“Завдячуючи послідовній позиції Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета щодо створення реальних можливостей для розвитку закладів вищої освіти всіх форм власності, з 2021 року вітчизняні приватні виші зможуть на конкурсних засадах разом з державними змагатися за право навчати найкращих студентів за кошти державного бюджету”, – йдеться у заяві.

Система Orphus