Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура завершила розслідування стосовно знищення військової техніки під час пожежі на артскладі у Сватовому

Офіс Генерального прокурора завершив досудове розслідування стосовно двох військових Збройних Сил України за фактом недбалого ставлення до військової служби, вчиненого в умовах особливого періоду, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 425 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, два командири артилерійських підрозділів, порушивши керівні документи, розташували підпорядковані їм підрозділи та ввірену військову техніку у безпосередній близькості до складу ракетно-артилерійського озброєння сектору “А” у місті Сватове Луганської області. Також вони не забезпечили належного розміщення кожної одиниці техніки на встановлених нормативами відстанях одна від одної та не провели передбачених інженерних робіт, а саме не облаштували капоніри та окопи для безпечного збереження озброєння та захисту від ймовірного ураження.

“Внаслідок цього стало можливим знищення ввіреної їм військової техніки під час пожежі на території об’єднаного складу ракетно-артилерійського озброєння у Сватовому, яка сталася 29 жовтня 2015 року, що призвело до детонації боєприпасів. Державі заподіяно понад 18 мільйонів гривень майнової шкоди”, – йдеться у повідомленні.

На даний час сторона захисту знайомиться із матеріалами, після чого обвинувальні акти будуть направлені до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Головного слідчого управління ДБР.

“Наразі продовжується розслідування та проведення необхідних слідчих дій для встановлення причин виникнення пожежі та вибухів боєприпасів на складі ракетно-артилерійського озброєння, та усіх заподіяних внаслідок цього збитків”, – повідомляють у Офісі Генпрокурора.

Фото: Офіс Генпрокурора

Система Orphus