Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура повідомила про підозру, так званому, заступнику міністра культури “ДНР”

Слідство встановило, що з червня 2015 року мешканець Донецька обіймав посади від так званого першого заступника до міністра культури “ДНР”.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Підозрюваний проводив заходи, щодо інтеграції тимчасово окупованих регіонів Донецької області з РФ та фактичну заборону української культури, мистецтва і кінематографії.

За його керівництва, під виглядом боротьби з екстремізмом, з бібліотечного фонду вилучаються твори українських авторів, публікації проукраїнські налаштованих громадян, а культурна спадщина Донеччини позиціонується як частина історії РФ.

“Крім того, через підконтрольні “міністерству” установи зловмисник сприяє формуванню у місцевих мешканців думки про легітимність окупаційної влади та проводить політику злочинної героїзації представників не передбачених законом України збройних формувань”, – інформує прокуратура Донеччини.

“Псевдопосадовцю окупаційної адміністрації РФ заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus