Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура повідомила про підозру посадовцю псевдоміграційної служби НЗФ РФ

Слідство встановило, що з листопада 2014 року 47-річний зловмисник організовує діяльність підпорядкованого йому так званого “отдела миграционной службы Горловского ГУ МВД ДНР”. Зокрема, з впровадження механізму обов’язкового отримання мешканцями тимчасово окупованих територій Донецької області “паспортів громадянина ДНР”.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Крім того, отримувати вказаний документ вимушені особи, які працюють у гуманітарній, медичній та соціальних сферах, а також пенсіонери. У разі відмови, їм загрожує звільнення з роботи та позбавлення можливості оформлення пенсійних виплат.

За даними правозахисних організацій на непідконтрольній українській владі території Донеччини вже видано понад 700 тисяч псевдопаспортів.

“За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури найманцю РФ заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 КК України). Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus