Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура підозрює радника Міністра оборони РФ у блокуванні військової частини ВМС України під час окупації Криму

За даними слідства, генерал-полковник Збройних Сил РФ, який наразі обіймає посаду радника Міністра оборони РФ, у лютому-березні 2014 року командував Південним військовим округом ЗС РФ та організував оточення бронетранспортерами і блокування військової частини А2272 1-го батальйону морської піхоти ВМС України – одного з найбільш боєздатних військових підрозділів, спроможних дати відсіч збройній агресії.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального Прокурора.

Встановлено, що генерал-полковник ЗС РФ, погрожуючи застосуванням військовослужбовцями ЗС РФ фізичного насильства та зброї, підбурював офіцерів 1-го батальйону морської піхоти ВМС ЗС України і управління берегової та територіальної оборони до державної зради – переходу на бік ворога під час збройного конфлікту.

Йому повідомили про підозру за фактами пособництва у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, підбурювання до вчинення державної зради, пособництва у веденні агресивної війни (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України).

“Прокурорами Офісу Генпрокурора та слідчими Головного слідчого управління Служби безпеки України продовжується збір доказів причетності представників влади та службових осіб ЗС РФ до розв’язання і ведення агресивної війни проти України, а також вчинення інших злочинів, що призвели до окупації території Криму. Досудове розслідування триває”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Українська правда

Система Orphus