Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Професор полтавського університету став стипендіантом Верховної Ради

14 травня 2021 року напередодні Дня науки, у Києві відбулося урочисте вручення дипломів стипендіатів Верховної Ради України. З-поміж них – професор кафедри історії України, керівник Центру історико-антропологічних досліджень Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Ігор Сердюк.

Він у 2020 році на конкурсній основі здобув іменну стипендію для молодих учених – докторів наук. Тоді на розгляд парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій надійшло 89 подань, серед яких обрали 30 переможців. У переліку стипендіатів професор Сердюк виявився чи не єдиним гуманітарієм, адже в списку домінували представники технічних і природничих наук, повідомили у пресслужбі Полтавського національного педуніверситету.

Протягом року Ігор Олександрович виконував наукову роботу на тему “Соціально-демографічна історія Гетьманщини XVIII століття”, доповнюючи і поглиблюючи свої попередні дослідження. Наприкінці лютого 2021 р. колегія Міністерства освіти і науки України погодила наукові звіти стипендіатів 2020 року. З успішним виконанням проєктів молодих учених привітав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

“Для України сьогодні дуже важливо мати потенціал науковців, тому що це та конкурентоспроможність, якої нам не вистачає. Ми добре розуміємо, що багато хто, шукаючи кращої долі, їде з держави. Від себе особисто і від колег хочу вам подякувати за те, що ви, попри ті непрості умови, в яких перебуває Україна, обрали для себе українське майбутнє і саме завдяки вашій праці і праці тих, хто любить і шанує свою державу, ми зможемо її розбудувати так, щоб нашим дітям було у ній комфортно жити”, – зазначив спікер парламенту.

Система Orphus