Ви тут:
Суспільство Україна 

Пріоритетом держави є відновлення миру, територіальної цілісності та суверенітету України, – Зеленський під час форуму “Україна 30. Безпека країни”

У Стратегії національної безпеки та оборони найвищим пріоритетом держави визначено відновлення миру, територіальної цілісності та суверенітету України в межах кордонів, визнаних на міжнародному рівні.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

“Одним з головних пунктів моєї програми є безпека людини та країни. Її забезпечення як невід’ємного елементу складної соціальної системи з усіма її потребами, інтересами і можливостями, покладено в основу політики національної безпеки України. Нами було розроблено й у вересні 2020 року затверджено Стратегію національної безпеки та оборони України. Вперше в її основу було покладено найвищі соціальні цінності: людину, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпеку. А найвищим пріоритетом держави визначено відновлення миру, територіальної цілісності та суверенітету України в межах кордонів, визнаних на міжнародному рівні”, – заявив Володимир Зеленський.

Система Orphus