Ви тут:
Відео Культура Суспільство 

Представили офіційний тизер-трейлер історичного екшену “Довбуш”

В Україні представили офіційний тизер-трейлер історичного екшену “Довбуш” Олеся Саніна. Вихід фільму на широкі екрани заплановано на осінь цього року. 

Знімальний процес історичної стрічки “Довбуш” мав закінчитись минулого року, але через пандемію коронавірусу його довелось відкласти у часі. Стрічка створюється кінокомпанією PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно, повідомили на сторінці Держкіно України у фейсбуці.

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Точну дату прем’єри обіцяють оголосити вже незабаром.
Система Orphus