Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівників бюджетної сфери Кременчука забезпечуватимуть житлом

Депутати Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ухвалили Міську програму забезпечення житлом педагогічних працівників, соціальних працівників та працівників виконавчих органів на 2021-2025 роки.

Нова житлова програма не потребує виділення додаткових бюджетних коштів для придбання житла, а буде реалізовуватися за рахунок житлового фонду, безпосередньо за рахунок квартир, право власності на які визнано за територіальною громадою, як відумерла спадщина, та вільних квартир, що перебувають у власності Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Про це повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Механізм виділення службового житла працівникам цих сфер буде подібним відпрацьованого в медицині, де кілька років поспіль службовим житлом забезпечують працівників комунальних закладів охорони здоров’я. Нагадаємо, якщо медики, яким надається службове житло, відпрацьовують в комунальній сфері охорони здоров’я 10 років, вони можуть його приватизувати.

фото ілюстративне

Система Orphus