Ви тут:
Суспільство Україна 

Помер Посол України в Королівстві Таїланд

Причини смерті Андрія Бешти невідомі.

Про це на своїй сторінці у соцмережі twitter написав Президент України Володимир Зеленський.

«Жахлива новина. Вночі обірвалося життя Посла України в Таїланді Андрія Бешти. Він був доброзичливою людиною та високопрофесійним дипломатом, який віддано служив інтересам нашої держави. Висловлюю щирі співчуття його родині та близьким», – йдеться у повідомленні.

Народився 14 грудня 1976 року в місті Рожище на Волині. Закінчив з відзнакою Львівський державний університет імені І.Франка, спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач. Вільно володіє англійською мовою.

У МЗС України з 1998 року. Працював за кордоном у Постійному представництві України при ООН, а також Посольстві України в Королівстві Таїланд. Фахівець з питань діяльності ООН та інших міжнародних організацій.

Заступник директора — начальник відділу Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України. Член делегації України для участі в роботі 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

В.о. директора Департаменту міжнародних організацій МЗС України.

Член делегації України для участі в роботі 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Член делегації України для участі в роботі 69-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Член делегації України для участі у роботі 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

З листопада 2015 року обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Таїланд. З 2017 року був також послом України в Лаосі та М’янмі за сумісництвом

Система Orphus