Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців попереджають про телефонних шахраїв, які прикидаються податківцями

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області розповіли про активізацію телефонних шахраїв, що дзвонять платникам податків від імені податківців зі злочинними намірами.

Так, днями злодії продовжили працювати за традиційною схемою – телефонували від імені начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Лаврова з номерів телефонів: 0999200587, 0669518977 та вимагали у суб’єкта господарювання надання неправомірної вигоди – розміром 20 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує: службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять бути пильними та обачними, не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

фото ілюстративне

Система Orphus