Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавський університет оголосив конкурс ідей з облаштування місць відпочинку в місті

Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” оголосив конкурс студентських ідей по облаштуванню місць відпочинку для мешканців міста Полтави по вулиці Зелений острів.

Серед головних завдань студентського конкурсу – створення інноваційного проєкту, що увійде до Програми розвитку благоустрою міста та облаштування місць відпочинку мешканців мікрорайону та міста Полтави, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Зелений острів – це частина єдиної системи зелено-водного коридору річки Ворскла, одна з рекреаційних зон міста. Фізичне дослідження території показало, що на території є умови для прогулянок пішки, створення велосипедної інфраструктури, відпочинку на місцях для купання (пляж), місцях з альтанками та мангалами для пікніків, рибальства, прогулянок на човні, катамарані. “Родзинкою” території є створена інфраструктура для занять сапсерфінгом та пандус, за допомогою якого маломобільні групи населення можуть купатися у річці.

Проєкт має відповідати наступним критеріям:

-унеможливлення будівництва капітальних споруд на території;

-унеможливлення прокладання автомобільних доріг на території;

-при облаштуванні стежок та місць відпочинку взяти до уваги встановлення тематичного дитячого майданчику на території;

-не допустити забетонування берегів річок у межах парку, яке знищить природні місця перебування водних тварин (нір у берегах під водою, розвиток водної і прибережно-водної рослинності – місць гніздування, годівлі та перебування тварин біля водного фауністичного комплексу на території);

-проведення ефективного зонування на території (рекреаційні, спортивно-оздоровчі зони ) та здійснення їхнього облаштування для забезпечення збалансованого використання природних ресурсів території парку (на даному етапі планується встановлення гриль-зони ліворуч від станції сапсерфінгу);

-розробка механізму протидії засміченню на території (відповідне облаштування місць збору сміття, забезпечити контроль);

-облаштування стоянок для автотранспорту;

-врахування у роботі можливості для облаштування понтонного мосту (або легкого пішохідного мостового переходу) між лівим та правим берегом річка Ворскла.

За додатковою інформацією щодо території проєкту звертатися до контактної особи – (095) 871 5550, Артем Іванюк.

Учасниками можуть стати студенти усіх курсів та спеціальностей університету, а робота над проєктом може бути індивідуальною чи колективною.

Форма подачі конкурсних пропозицій довільна – не менше одного формату А1 з наступними кресленнями: схема території в структурі міста М 1:5000, генеральний план М 1:500 (фрагменти М 1:200), фрагменти, деталі, елементи (фасади, розрізи М 1:100, 1:50, М 1:20), перспективні зображення: всієї території та з основних видових точок; експлікації, ТЕП, таблиці з посадковим матеріалом тощо, пояснювальна записка до 200 слів на кресленні.

У проєктах оцінюються оригінальність, креативність, інноваційність, практична реалізованість та творчий підхід.

Для участі конкурсанти подають роботу в електронному вигляді на е-mail: studparlamentnupp@gmail.com, вказавши тему листа «Конкурс ідей облаштування місць відпочинку мешканців міста по вулиці Зелений острів». У листі зазначте прізвище, ім’я учасників (учасника), академічну групу, Навчально-науковий інститут/факультет та контактний номер телефону для зворотнього зв’язку.

Термін подачі студентських проєктів – до 18 травня 2021 року.

Підсумки конкурсу оголосять 20 травня 2021 року на офіційних сторінках Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” у соціальних мережах. Кращий проект реалізують у рамках Програми благоустрою територій та вулиць міста Полтави.

Учасники нагороджуються подяками організаторів конкурсу, переможців відзначать подяками та грошовими призами.

Грошова винагорода становитиме: за перше місце – 5000 гривень, за друге місце – 3000 гривень, за третє – 2000 гривень.

 

 

 

ФОТО: pl.vgorode.ua

Система Orphus