Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці попереджають телефонних шахраїв

Головне управління ДПС у Полтавській області в черговий раз інформує про активізацію телефонних шахраїв, що дзвонять платникам податків від імені податківців зі злочинними намірами.

Днями злодії працювали за звичною схемою – телефонували платникам податків, керівникам підприємств Миргородської ОТГ з телефону +380669519209 із проханням подзвонити до начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Лаврова, при цьому вказувавши номер телефону +380502486250, який насправді не належить керівнику обласної податкової.

Головне управління ДПС у Полтавській області знов нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять бути пильними та обачними, не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

Система Orphus