Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина упевнено йде до “зеленої” зони карантину, – Синєгубов

Полтавська область може перейти із “жовтої” в “зелену” карантинну зону.

Про це повідомив на засіданні загальних зборів Асоціації “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування” 19 травня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Ми знаходимося у “жовтій” зоні карантину. За певними показниками упевнено йдемо до “зеленої” зони. Як тільки ми досягнемо такого результату, будемо звертатися до Державної комісії з питань ТЕБ і НС, щоб запровадила “зелену” зону епіднебезпеки на території області, коли будуть зняті усі обмеження. Звичайно, маски та елементарні правила поки залишаються”, – зазначив Олег Синєгубов.

Також він наголосив, що керівники громад мають контролювати та відслідковувати спалахи коронавірусної інфекції.

“Маєте контролювати та відслідковувати найменші спалахи, навіть коли троє чи п’ятеро людей захворіли. Маємо швидко  реагувати”, – додав голова ОДА.

На 19 травня в області лабораторно підтвердили 131 новий випадок COVID-19. Натомість минулої доби одужали 896 жителів області. Продовжують лікування 3 935 людей. Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19 та з підозрою, становить 25,9%. Додамо, з 7 травня в області діє “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що частина областей може перейти до “зеленої” зони карантину.

Система Orphus