Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина та регіони Туреччини готові поглиблювати двосторонні взаємини, – Синєгубов

24 травня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Про це повідомляє Полтавська ОДА.

На зустрічі також були присутні перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник та заступник голови ПОДА Дмитро Лунін і Катерина Рижеченко.
Очільник області Олег Синєгубов привітав гостей та розповів про спільні проєкти.

«Багато турецьких підприємств успішно працює на території Полтавської області, зокрема у дорожній сфері та будівництві. Нещодавно ми представили Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки, де чимале місце займає розвиток інфраструктури. Одна з турецьких кампаній виграла тендер на будівництво стратегічного для України об’єкта – кременчуцького мосту, – розповів Олег Синєгубов. – Із досвіду будівництва траси Київ-Харків, можемо сказати, що турецькі компанії швидко та якісно виконують свою роботу, тому вони максимально можуть долучатися й до будівництва інших об’єктів».

Зокрема обговорили можливе залучення спеціалістів до реконструкції злітно-посадкової смуги полтавського аеропорту, що дозволить налагодити більш тісну взаємодію між країнами.

«Туреччина та Україна – це стратегічні партнери, наша співпраця розвивається в різних сферах: від агрокультури – до захисту, від видобування – до туризму. Але щоб досягнути повної кооперації та розкрити весь потенціал, треба щоб обидві сторони були зацікавлені у співпраці, – зазначив Ягмур Ахмет Гюльдере. – Тому я відвідую регіони України, дивлюся, як можна співпрацювати і розвивати різні сфери. Коли є гарні умови й підтримка, ми з радістю відправляємо бізнесменів в Україну для подальшого розвитку».

У Полтавській області делегація Посольства відвідала Кременчук і Полтаву, представників бізнесу та Полтавський державний медичний університет, де навчаються турецькі студенти.

Система Orphus