Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина попрощалась з полеглим на Донбасі українським бійцем Юрієм Опришком

Сержант взводу штурмової роти окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Юрій Опришко зазнав важкого кульового поранення голови на початку квітня поточного року в районі населеного пункту Південне.

Як повідомляє Армія Inform, протягом місяця відважний воїн переніс кілька складних операцій, але, на жаль, цинічний метал виявився сильнішим за нього й за молитви коханої дружини Олесі, яка підтримувала захисника весь цей час.

Прощання з молодшим сержантом Юрієм Опришком розпочалося поминальною панахидою у Свято-Миколаївському храмі міста Кременчука. Розділити горе родини, підтримати її добрим словом і схилити коліна на честь воїна-захисника зібралися сотні містян, бойових побратимів Юрія та ветеранів. Траурний кортеж вирушив на батьківщину воїна — до села Ялинці, де односельці створили живий коридор і проводили в останню путь свого земляка, схиливши коліна.

«Юрій свідомо обрав для себе не простий шлях воїна-захисника. У 2015 році він прийшов до «Айдару» за п’ятою хвилею мобілізації й із честю виконував свій обов’язок перед народом і Україною», – розповів його бойовий товариш Олександр.

У 2019 році Юрій знову призвався до війська й повернувся до рідного підрозділу.

Система Orphus