Ви тут:
Суспільство Україна 

Польща, Угорщина та Румунія: куди найчастіше подорожують українці

Не зважаючи на світову пандемію та карантинні обмеження українці продовжують подорожувати. За перші три місяці цього року співробітники Держприкордонслужби оформили в обох напрямках майже 4,3 млн громадян України.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Найбільше українців перетнуло кордон з країнами ЄС – понад 2,4 млн. Із них кордон з Польщею на виїзд та в’їзд перетнуло понад 1,5 млн наших краян, ще понад 640 тисяч українців перетинало кордон з Угорщиною, більше 213,5 тисяч – з Румунією та близько 90 тисяч – зі Словаччиною. І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону. Більше 1,3 млн українців, в обидва напрямки, подорожували повітряним шляхом. Найменш привабливою для українців залишилася морська ділянка кордону – 27 тисяч осіб. 

Обирали громадяни України, хоч значно рідше, і інший напрямок поїздок – це РФ, Молдова та Білорусь, куди на виїзд/в’їзд подорожувало 316, 97 та 66 тисяч українців відповідно. Варто зазначити, що за аналогічний період 2020 року до(з) РФ, Молдови та Білорусі їздило понад 1,2 млн, 550 тисяч та 520 тисяч громадян України.

“Водночас у порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається, хоч і не значне, однак збільшення пасажиропотоку до таких країн як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія”, – йдеться у повідомленні.

Фото: МВС

Система Orphus