Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Поліція посилює контроль за дотримання законності у місцях відпочинку громадян

За порядком на шляхах та у рекреаційних зонах стежать як піші, так і автопатрулі поліції та Нацгвардії. Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Бацевич на селекторній нараді.

Інформує пресслужба МВС України.

Напередодні та під час Великодніх богослужінь правоохоронці проводили профілактичну та роз’яснювальну роботу,  тож заходи у державі відбулися спокійно.

Від сьогодні, 2 травня, правоохоронці посилюють патрулювання доріг і зон відпочинку громадян, адже дуже багато людей будуть виїжджати у місця відпочинку та в лісопаркові зони попри те, що в деяких регіонах діють суворі карантинні обмеження.

“Націлюю роботу патрульних нарядів, груп реагування патрульної поліції на жорсткий контроль дотримання правил дорожнього руху, особливо що стосується керування в стані  алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Також необхідно збільшити присутність поліцейських біля зон відпочинку, водойм і в курортних зонах та морських узбережжях у південних регіонах держави”, – зауважив Олександр Фацевич.

“За порядком на шляхах та у рекреаційних зонах стежать як піші, так і автопатрулі поліції та Нацгвардії”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Система Orphus