Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини

11 травня 2021 року після тяжкої хвороби на 68-у році життя помер начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини, член чотирьох попередніх каденцій Громадської ради при Полтавській ОДА, засновник одного з провідних підприємств поліграфічної галузі області Микола Гаража.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Він народився 18 травня 1953 року у селі Бурунівка Полтавського району. Отримав вищу педагогічну освіту, вчитель української мови та літератури. Трудовий шлях розпочав у 1978 році учителем Ковалівської школи-інтернату ім. А.С.Макаренка. У 1983-1983 роках працював інструктором відділу комсомольських оранізацій та студентських будівельних загонів ОК ЛКСМУ. З 1983 по 1997 роках – вчитель Головачанської ЗОШ та начальник штабу ОСОТ “Юнармієць”. За його безпосередньої участі розроблена комплексна програма допризовної підготовки в оборонно-спортивних таборах України. Був засновником козацького куріня “Байда” та Українського дитячо-юнацького товариства “Січ”. Із 2009 року й до останніх днів – начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини.

Його творчий доробок – 25 альбомів з історії козацтва та історичного краєзнавства. Микола Федорович – автор книги “Козацька слава Полтавщини”, яка у 2015 році в номінації “Перлина самвидаву” здобула перемогу в обласному конкурсі “Краща книга року”.

Микола Гаража був активним учасником козацького руху області, вів активну громадську діяльність. Також він заснував та багато років очолював поліграфічне підприємство “Астрая”, одне з провідних підприємств галузі області.

 

Система Orphus