Ви тут:
Суспільство Україна 

Пандемія значно прискорила розвиток онлайн-освіти, – Ілля Рейніш

Пандемія значно прискорила розвиток онлайн-освіти. Про це заявив співвласник та комерційний директор Laba Ілля Рейніш на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Цифровізація».

«Мені здається, що пандемія і коронавірус дуже сильно прискорили онлайн-освіту і все більше вбили офлайн-освіту. Ми робили дослідження, ми бачимо, що люди не хочуть вчитися, як було раніше 4-6 років і відверто кажучи, це не цікаво. В Україні є кадровий голод. У моєму розумінні саме через те, що система освіти, яка є в класичному форматі, дуже сильно застаріла. Я сам закінчив університет ім. Т. Шевченка, я люблю свій університет. Відверто кажучи, я розумію, що з того, що я там вивчав 5 років, я мало, що міг впровадити, коли ми будували Laba», – підкреслив Ілля Рейніш.

На його думку, в майбутньому люди будуть надавати перевагу короткостроковому навчанню.

«Ми бачимо тренди, що все далі люди будуть хотіти отримувати професію не в університетах. Люди будуть хотіти йти здобувати фах з не довгими програмами (від 1 до 3 місяців). Я слабо вірю в річне навчання. Ми пробували, ми бачимо це у інших гравців на ринку, що відвідуваність річних програм навчання до кінця нижче 30 відсотків», – додав Ілля Рейніш.

Система Orphus