Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Оприлюднили календар матчів чемпіонату Полтавщини з футболу

Команди поділили на три групи.

Як розповіли у ГС “Федерації футболу Полтавщини”, розклад матчів першого кола має наступний вигляд:

Група «А»:

1 тур
15 травня 2021 р. (субота):
1. «Шишаки» (Шишаки) – КЛФ (Полтава)
2. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва)
3. «Псел» (Гадяч) – ФК «Опішня» (Опішня)
4. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Чутове» (Чутове)
       «Інваспорт» (Полтава) – команда вільна від ігор

2 тур
22 травня 2021 р. (субота):
5. ФК «Опішня» (Опішня) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
6. «Чутове» (Чутове) – «Псел» (Гадяч)
7. КЛФ (Полтава) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
8. «Інваспорт»» (Полтава) – «Шишаки» (Шишаки)
       «Маяк» (Котельва) – команда вільна від ігор

3 тур
29 травня 2021 р. (субота):
9. «Маяк» (Котельва) – ФК «Опішня» (Опішня)
10. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Інваспорт» (Полтава)
11. «Псел» (Гадяч) – КЛФ (Полтава)
12. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Чутове» (Чутове)
       «Шишаки» (Шишаки) – команда вільна від ігор

4 тур
05 червня 2021 р. (субота):
13. «Інваспорт» (Полтава) – «Псел» (Гадяч)
14. КЛФ (Полтава) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
15. «Шишаки» (Шишаки) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
16. «Чутове» (Чутове) – «Маяк» (Котельва)
      ФК «Опішня» (Опішня) – команда вільна від ігор

5 тур
12 червня 2019 р. (субота):
     17.   «Псел» (Гадяч)  –  «Шишаки» (Шишаки)
18. ФК «Опішня» (Опішня) – «Чутове» (Чутове)
19. «Маяк» (Котельва) – КЛФ (Полтава)
20. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Інваспорт» (Полтава)
       «Зіньків-1604» (Зіньків)    – команда вільна від ігор

6 тур
19 червня 2021 р. (субота):
21. «Інваспорт» (Полтава) – «Маяк» (Котельва)
22. «Зіньків-1604» (Зіньків)  –  «Псел» (Гадяч)
23. 23. КЛФ (Полтава) – ФК «Опішня» (Опішня)
24. 24. «Шишаки» (Шишаки) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
       «Чутове» (Чутове) – команда вільна від ігор

7 тур
21 червня 2021 р. (понеділок):
25. «Чутове» (Чутове)   – КЛФ (Полтава)
26. «Маяк» (Котельва) – «Шишаки» (Шишаки)
27. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
28. ФК «Опішня» (Опішня) – «Інваспорт» (Полтава)
       «Псел» (Гадяч) – команда вільна від ігор

8 тур
26 червня 2021 р. (субота):
29. «Інваспорт» (Полтава) – «Чутове» (Чутове)
30. «Шишаки» (Шишаки)    – ФК «Опішня» (Опішня)
31. «Псел» (Гадяч) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
32. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Маяк» (Котельва)
       КЛФ (Полтава) – команда вільна від ігор

9 тур
28 червня 2021 р. (субота):
33. КЛФ (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)
34. «Маяк» (Котельва)  – «Псел» (Гадяч)
35. «Чутове» (Чутове) – «Шишаки» (Шишаки)
36. ФК «Опішня» (Опішня) – «Зіньків-1604» (Зіньків)
        ФК «Динамо» (Решетилівка)  – команда вільна від ігор

Група «Б»:

1 тур
15 травня 2021 р. (субота):
1. «Стандарт» (Нові Санжари)  – «Ягуар» (Кременчук)
2. СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
3. «Семенівка» (Семенівка) – «Темп» (Градизьк)
4. «Альтаір» (Бутенки) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
«Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор

2 тур
22 травня 2021 р. (субота):
5. ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Семенівка» (Семенівка)
6. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Альтаір» (Бутенки)
7. «Темп» (Градизьк) – «Стандарт» (Нові Санжари)
23 травня 2021 р. (неділя)
8. «Кремінь-2» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор

3 тур
 29 травня 2021 р. (субота):
9. «Семенівка» (Семенівка) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
10. «Альтаір» (Бутенки) – «Кремінь-2» (Кременчук)
11. «Стандарт» (Н. Санжари) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
12. «Ягуар» (Кременчук) – «Темп» (Градизьк)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор

4 тур
05 червня 2021 р. (субота):
13. «Кремінь-2» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
14. ФК «Дружба» (Очеретувате)   – «Стандарт» (Нові Санжари)
15. СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Альтаір» (Бутенки)
16. ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Ягуар» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор

5 тур
12 червня 2019 р. (субота):
17   «Семенівка» (Семенівка)  – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
18. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Кремінь-2» (Кременчук)
19. «Темп» (Градизьк) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
20. «Ягуар» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор

6 тур
19 червня 2021 р. (субота):
21. «Альтаір» (Бутенки) – «Семенівка» (Семенівка)
22. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Темп» (Градизьк)
23. 23. СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Стандарт» (Нові Санжари)
24. 24. «Кремінь-2» (Кременчук) – «Ягуар» (Кременчук)
ФК  «Гігник Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор

7 тур
21 червня 2021 р. (понеділок):
25. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Альтаір» (Бутенки)
26. ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – ФК «Дружба» (Очеретувате)
27. «Темп» (Градизьк) – «Кремінь-2» (Кременчук)
28. «Ягуар» (Кременчук) –  СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор

8 тур
26 червня 2021 р. (субота):
29. «Семенівка» (Семенівка) – «Стандарт» (Нові Санжари)
30. СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Темп» (Градизьк)
31. «Альтаір» (Бутенки) – «Ягуар» (Кременчук)
32. «Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
ФК  «Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор
9 тур
28 червня 2021 р. (понеділок):
33. «Ягуар» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка)
34. ФК «Дружба» (Очеретувате)  – «Кремінь-2» (Кременчук)
35. «Темп» (Градизьк)  – «Альтаір» (Бутенки)
36. ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
«Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор   

Читайте також: Від Ірландії до Сан-Марино: стали відомі перші можливі суперники “Ворскли” по Лізі конференцій

Група «В»:

1 тур
15 травня 2021 р. (субота):
1. «Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Комишня» (Комишнянська ТГ) – 16.00
2. «Харчовик» (Заводське) – «Сенча» (Сенча)
3. «Локомотив» (Гребінка) – «Лубни» (Лубни)
4. «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Пирятин» (Пирятин)

2 тур
 22 травня 2021 р. (субота):
5. «Комишня» (Комишнянська ТГ) – «Локомотив» (Гребінка)
6. «Лубни» (Лубни) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
7. «Пирятин» (Пирятин) – «Харчовик» (Заводське) – 12.00
8. «Сенча» (Сенча) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)

3 тур
29 травня 2021 р. (субота):
9. «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)
10. «Харчовик» (Заводське) – «Лубни» (Лубни)
11. «Сенча» (Сенча) – «Пирятин» (Пирятин)
12. «Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Локомотив» (Гребінка)

4 тур
5 червня 2021 р. (субота):
13. «Комишня» (Комишнянска ТГ) – «Харчовик» (Заводське)
14. «Лубни» (Лубни) – «Сенча» (Сенча)
15. «Пирятин» (Пирятин) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)
16. «Локомотив» (Гребінка) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)

5 тур
12 червня 2021 р. (субота):
17. «Харчовик» (Заводське) – «Локомотив» (Гребінка)
18. «Пирятин» (Пирятин) – «Лубни» (Лубни)
19. «Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
20. «Сенча» (Сенча) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)

6 тур
19 червня 2021 р. (субота):
21. «Комишня» (Комишнянська ТГ) – «Пирятин» (Пирятин)
22. «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Харчовик» (Заводське)
21 червня 2021 р. (понеділок)
23. «Лубни» (Лубни) – «Велика Багачка» (Велика Багачка)
24. «Локомотив» (Гребінка) – «Сенча» (Сенча)

7 тур
26 червня 2021 р. (субота):
25. «Сенча» (Сенча) – «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
26. «Велика Багачка» (Велика Багачка) – «Харчовик» (Заводське)
27. «Лубни» (Лубни) – «Комишня» (Комишнянська ТГ)
28 червня 2021 р. (понеділок)
28. «Пирятин» (Пирятин) – «Гребінка» (Гребінка)   

    Початок матчів:          травень  – 15.00
                                         червень – 17.00

Довідка. Як адміністративна одиниця Полтавська область була виділена з Харківської області 1937 року, а перший чемпіонат Полтавської області з футболу відбувся 1938 року (чемпіонати міста Полтави регулярно відбувались ще з 1920-х). Команда ВАТУ (Військове автомобільно-танкове училище) здобула 3-річний перехідний приз, отже наступний чемпіонат мав відбутися 1941 року, але не був проведений через початок німецько-радянської війни.

Система Orphus