Ви тут:
Суспільство ТОП-новина 

Олег Синєгубов перевірив хід реконструкції приймального відділення лікарні в Кременчуці

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін із робочою поїздкою відвідали Кременчук.

У ході візиту ознайомилися з реконструкцією приймального відділення будівлі КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Це приймальне відділення зокрема буде надавати й невідкладну медичну допомогу, повидомили у Полтавській ОДА.

Це одне з восьми приймальних відділень, які реконструюють на Полтавщині в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівельна готовність об’єкта – 95%. Олег Синєгубов наголосив, що вже цього року жителі Кременчуцької громади зможуть пройти високоточну діагностику на УЗД-апараті, рентгені, КТ, ангіографі та МРТ.

«Медицина – пріоритет обласної влади. Кожен житель області, не зважаючи на те, мешкає він у місті чи в селі, має отримувати якісну та невідкладну медичну допомогу. Для цього збудували по області 29 сільських амбулаторій, більшість з яких уже запрацювали, запустили нещодавно телемедицину, оновили парк карет швидкої допомоги обласної служби 103, ремонтуємо приймальні відділення в опорних лікарнях області. Тобто повністю оновлюємо всі ланки медицини на Полтавщині», – зазначив Олег Синєгубов.

За два тижні всі будівельні роботи планують завершити та почнуть монтувати обладнання.

Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 10 мільйонів гривень. Цього року з місцевого бюджету виділено понад 3 мільйони гривень.

Система Orphus