Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Обмін кращими практиками місцевого самоврядування: громади Полтавщини запрошують до участі у вебінарі

20 травня у форматі відеоконференції відбудеться вебінар з обміну кращими практиками «Успішно реалізовані громадські ініціативи та проєкти – індикатор взаємодії влади і громади».

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Мета вебінару: детальна презентація і обговорення окремих практик-переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року:

  1. Створення умов для активізації та згуртування жителів Новопсковської територіальної громади задля подальшого розвитку їхнього населеного пункту (селище Новопсков Луганської обл.). Практика унікальна тим, що мешканці/-ки громади створили низку громадських організацій, що дало можливість вийти на новий рівень діалогу з владою через спільну реалізацію проєктів. 
  2. Ярмарк молодіжних проектів як яскравий приклад ефективної співпраці влади, громади і бізнесу (селище Доброслав Одеської обл.). Ця практика корисна як для керівництва громад, так і для молодих мешканців/-ок. Вмотивувати та надихнути молодь розкрити свій потенціал через реалізацію проєктів за підтримки місцевої влади та бізнесу є цілком можливо!

Вебінар має надихнути учасників/-ць заходу на подібні дії у своїх громадах, оскільки у кожного і кожної буде можливість ставити запитання та почути конкретні відповіді від спікерів і спікерок.

Серед спікерів і спікерок:

  • В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  • Віталій Безгін, народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Тетяна Плачкова, народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  •  Вадим Гаєв, Новопсковський селищний голова
  •  Людмила Прокопечко, Доброславська селищна голова

Цільова аудиторія: представники/-ці органів місцевого самоврядування України всіх рівнів.

Реєстрація відкрита за посиланням

Захід відбудеться онлайн (на платформі Zoom, лінк буде надіслано напередодні вебінару зареєстрованим учасникам/-цям).

Система Orphus