Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Об’їзна Решетилівки: на Полтавщині посилюють геоматрац під час будівництва бетонної дороги вздовж річки

У Полтавській області розпочали влаштування посилюючого геоматрацу під час будівництва обходу Решетилівки вздовж річки Говтва Грузька.

Без даної стабілізації в майбутньому слабкі ґрунти, замулена болотиста місцевість, складні гідрологічні умови та можливість повеней можуть призвести до руйнування дороги. Роботи виконуються під час будівництва дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Підрядна організація проводить заміну непридатних ґрунтів на бутовий камінь для підвищення несучої здатності ґрунту. Після цього влаштовуємо геоматрац із застосуванням трьох шарів трьохвісних геограток із заповненням щебенево-піщаною сумішшю різної фракції.

Читайте також: До 30-річчя Незалежності України на Полтавщині завершать будівництво бетонки Дніпро-Решетилівка, – Укравтодор

Трьохвісні георешітки розроблені спеціально для механічної стабілізації основи майбутньої дороги. Властивість таких решіток – виробництво з використанням трикутної геометрії. Це одна з найбільш стабільних та популярних форм конструкції для забезпечення підвищеного рівня жорсткості. Це дає змогу збільшити строк служби покриття та міжремонтних термінів.

Система Orphus