Ви тут:
Суспільство 

Нові іконки та посилена конфіденційність: розповіли про особливості Android 12

Напередодні щорічної конференції для розробників Google I/O, яка в цьому році пройде в форматі онлайн-заходу з 18 по 20 травня, в інтернеті з’явився ролик, який нібито є офіційним промо Android 12.

Як повідомляє 3dnews, автором витоку став інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser), який розповів про деякі особливості інтерфейсу мобільної операційної системи на YouTube-каналі FRONT PAGE TECH.

Перший слайд передбачуваної презентації Android 12 розповідає про основні нововведення: «Прекрасний новий досвід», «Посилений захист конфіденційності та підвищення безпеки» і «Всі ваші пристрої разом працюють краще». У відео не уточнюється, завдяки чому пристрої користувачів будуть краще працювати разом або які більш суворі заходи забезпечення конфіденційності прийняті.

Однак про «прекрасний новий досвід» можна дещо сказати, оскільки призначеному для користувача інтерфейсу Android 12 приділяється більше уваги. Схоже, що інтерфейс отримає масу нововведень, в тому числі перероблені повідомлення, віджети, нові кнопки, анімації та інші поліпшення дизайну. Варто відзначити, що передбачувані зображення інтерфейсу Android 12 отримані з неофіційного джерела. Це може означати, що насправді нова ОС Google буде виглядати дещо інакше.

Система Orphus