Ви тут:
Медицина Суспільство 

Німеччина послаблює карантин для COVID-вакцинованих

У Німеччині послаблюють карантин для повністю вакцинованих проти коронавірусної інфекції.

Правила, що послаблюють обмеження локдауну для певних груп населення, набудуть чинності після публікації документа в офіційному віснику: оглядачі очікують, що правила діятимуть вже у ці вихідні, тобто з 8 травня, передає Еспресо.

Згідно з рішення влади, вакциновані від коронавірусу, а також ті, хто вже перехворів, зможуть без жодних обмежень зустрічатися з іншими людьми.

У разі зустрічі в родинному колі чи серед друзів з тими, хто ще не вакцинувався, їх не враховуватимуть у максимально допустиме число осіб, з якими можна контактувати.

Для цих осіб не діятимуть обмеження комендантської години. Так само їм не потрібно буде відбувати карантин після поїздки за кордон – якщо тільки вони не прибувають з країни чи регіону, де зафіксовані мутовані варіанти коронавірусу.

Повністю вакциновані також не повинні пред’являти негативні тести на коронавірус при відвідуванні магазинів чи перукарень. Повністю вакцинованими в Німеччині вважають тих, хто щонайменше 14 днів тому отримав другу ін’єкцію вакцини від коронавірусу, а у разі застосування препарату компанії Johnson & Johnson достатньо й одного щеплення.

Система Orphus