Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Назвали лауреатів обласної премії імені Олексія Бутовського

Відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського, заснованої з метою відзначення громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Як розповіли у Полтавській обласній раді, журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло професійну та громадську діяльність претендентів.

За рішенням журі, лауреатами премії  стали:

– у номінації «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху» – Олександр Горбачов, директор Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи;

– у номінації «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху – Анатолій Демчук, директор Комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського відбудеться 23 червня, в Міжнародний Олімпійський день.

Довідка. Олексій Дмитрович Бутовський (9 червня 1838 — 25 лютого 1917) — член першого складу і один із засновників МОК та сучасного Олімпійського руху, генерал-лейтенант РІА, викладач Полтавського кадетського корпусу та спортивний функціонер.

З 22 червня 2008 року ім’я Олексія Бутовського носить стадіон «Ворскла» в Полтаві, а перед ареною споруджено йому пам’ятник.

Система Orphus